Taşyünü Asma Tavan

Ezilerek toz durumuna getirilmiş bazal taşının, farklı kimyasal materyaller ve geri dönüşüme sahip atık materyallerle birleştirilmesiyle oluşturulan malzemeye taşyünü asma tavan denir.

Taşyünü Asma Tavan Özellikleri
 insan yaşamını tehdit etmez, sağlıklıdır.
 •  %70 , %95 ve % 100 oranlarındaki rutubete ve neme dayanıklıdır. Sesi yalıtma özelliğine sahiptir. Böylece mekandaki sesleri netleştirir.
 • Tadilat yapılması durumunda, yapılacak olan tadilat işlerine büyük bir kolaylık sağlar. Mevcut renk beyazdır, istenildiğinde özel renk mevcuttur.
 •  Gerektiği zaman boyanabilir özelliktedir. Yangın gibi durumlarda ateşe dayanıklılığı sağlayan maddeler içerir. Çeşitli özelliklerde taşıyıcı ve kenar bitiş ayrıntısı mevcuttur. Düz panel ve sarkmalı çeşitleri mevcuttur. Diğer normal tavanlara göre ışığı daha fazla yansıtır. Paneller arasında mesafe bulunmaktadır. Böylece ısı dengelenebilmektedir.

Oteller, eğitim kurumları, ofisler, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, sağlık kurumları, spor merkezleri, konferans salonları, bankalar, havaalanları gibi hem ısı yalıtımı yapılması gereken hem de estetik uygulamalar yapılacak olan mekanlar için kullanılmaktadır. Alt tavana taşyünü döşenip üst ve görünen kısma da mekanın özelliğine göre dekorlar uygulanmaktadır.

 • Taşyünü Asma Tavan
  • Önceden Yaptığımız İşlerden Bazıları

   Er Yapı Dekorasyon alanında tanınmış öncü markalarla gerçekleştirdiği işbirliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Sizin için en iyi tadilat ve dekorasyonu, en kaliteli markaların gücünden faydalanarak en iyi işçilik hizmeti ile uygun fiyata gerçekleştirmeyi hedefliyor. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik A’dan Z’ye komple anahtar teslim tadilat dekorasyon işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

   Hizmetlerimiz Hakkında
   Bilgi Almak İçin Ulaşabilirsiniz

   Bizlere ne istediklerinizi yazın gönderin size fiyat verelim

   Fiyatlarımız ve Hizmetlerimiz
   Hakkında Bilgi Almak İçin
   Bize Ulaşın