Seramik Fayans ve Parke Döşeme

Parke görünümlü seramik modelleri, özellikle son yıllarda karşımıza sıkça çıkmaya başladı. Evlerinde, ofislerinde ve hatta dış mekanlarında parke görünümünü yakalamak ancak hem parke kaplatmanın zahmetinden hem de parkenin pek de dayanıklı bir malzeme olmayışından dolayı çekinen insanlar, parke görünümlü seramik modellerine yöneldi. Parke görünümlü seramik çeşitleri, pek çok farklı tasarıma sahip olabiliyor. Özellikle seramiğin suya, toza dayanıklı olması ve geleneksel ahşap parkeye göre, ahşap görünümlü seramik modellerinin çok daha uygun fiyatlı, hesaplı olması en önemli kriterler.

Ahşap parke, günümüzde her türlü kapalı mekanda karşılaştığımız ve evlerin olmazsa olmaz dekorasyon ürünlerinden. Bu ahşap parkeler, neticesinde bir zamanlar içlerinde canlılık barındıran ağaçlardan imal edilen ürünler. Bu ağaçlar çeşitli işlemlerden geçerek evlerimizde kullanıma hazır hale getiriliyor. Ancak ahşap bir malzeme, her ne kadar pek çok teknik işlemden de geçse, çizilmeye, sıvı teması ile yıpranmaya dayanıklılığını kaybedebiliyor. Bu nedenle, özellikle dış mekanlarda, yani balkon, bahçe veya ofis girişleri gibi alanlarda parke yerine parke görünümlü seramik tercih ediliyor.

 • Seramik Fayans ve Parke Döşeme
  • Önceden Yaptığımız İşlerden Bazıları

   Er Yapı Dekorasyon alanında tanınmış öncü markalarla gerçekleştirdiği işbirliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Sizin için en iyi tadilat ve dekorasyonu, en kaliteli markaların gücünden faydalanarak en iyi işçilik hizmeti ile uygun fiyata gerçekleştirmeyi hedefliyor. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik A’dan Z’ye komple anahtar teslim tadilat dekorasyon işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

   Hizmetlerimiz Hakkında
   Bilgi Almak İçin Ulaşabilirsiniz

   Bizlere ne istediklerinizi yazın gönderin size fiyat verelim

   Fiyatlarımız ve Hizmetlerimiz
   Hakkında Bilgi Almak İçin
   Bize Ulaşın