Clipin Asma Tavan

Klipin tavan sistemi piyasadaki en yaygın kullanılan klipin tavan sistemlerinden biridir. Ürün, iç ve dış kullanım için gerekli destek çerçevesine sahip, tamamen erişilebilen gizli metal asma tavan sistemi üzerine sabitlenmiş geniş bir kare ve dikdörtgen panel yelpazesine sahiptir. Bunlar, ofisler ve sınıflar için ideal bir seçim haline getiren, aşağı doğru demon te edilebilirliğe sahip ekonomik ve uygun bir sistemdir. Standart clip in asma tavan, galvaniz ve alüminyum tavan plakaların üçgen kesitli omega taşıcıya alttan takılması ile olur. Bu clip in asma tavan de taşıyıcılar gözükmez, sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir görüntü meydana gelir. Sökülüp takılması kolaydır.

Klipin tavan özellikleri ve faydaları ise şöyledir:

 • Temizliği zahmetsizdir kolayca temizlenebilir
 • Düz ve delikli desenlerde geniş standart kare ve dikdörtgen panel yelpazesi
 • Kapsamlı çevre seçenekleri
 • Kavrama sıkı benzersiz kırpma sistemi ile güçlü modül
 • Güçlü ses ve ısı yalıtımı
 • Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir
 • En zorlu koşullarda yüksek yangına dayanıklılık oranını maksimumda tutmak üzere tasarlanmıştır.

Sarkmalı ve oturmalı asma tavanlara göre daha sade ve şık bir görüntüye ulaşmada büyük rol oynar. Bankalar, ofisler, AVM’ler, spor salonları, konferans salonları, sanayi kuruluşları, oteller, davet alanları, hastane tavanları, üniversiteler gibi birçok alanda klipin gizli taşıyıcılı asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur. Endüstriyel işletmelerin binalarının tasarımında da her bütçeye uygun oluşu ve alandan tasarruf edilmesi sebebiyle tercih edilmektedir. İçerdiği malzemeler sebebiyle tavanda bakteri oluşumunu engelleyen klipin tavan hastanelerde bu sebepten çokça kullanılır.Buna bağlı olarak ısınma problemi olan yerlerde metal asma tavan yapılarak ideal ısı seviyesinde tutulabilmektedir.

 • Clipin Asma Tavan
  • Önceden Yaptığımız İşlerden Bazıları

   Er Yapı Dekorasyon alanında tanınmış öncü markalarla gerçekleştirdiği işbirliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor. Sizin için en iyi tadilat ve dekorasyonu, en kaliteli markaların gücünden faydalanarak en iyi işçilik hizmeti ile uygun fiyata gerçekleştirmeyi hedefliyor. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik A’dan Z’ye komple anahtar teslim tadilat dekorasyon işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

   Hizmetlerimiz Hakkında
   Bilgi Almak İçin Ulaşabilirsiniz

   Bizlere ne istediklerinizi yazın gönderin size fiyat verelim

   Fiyatlarımız ve Hizmetlerimiz
   Hakkında Bilgi Almak İçin
   Bize Ulaşın